Amsterdamse Grachtenrace

Afgelopen zaterdag stond ons mixteam aan de start Amsterdam bij de Amsterdamse Grachtenrace.
Natuurlijk staat iedere grachtenrace garant voor spanning en spektakel, tegelijkertijd is deze grachtenrace is niet alleen een van de langste races maar ook een van de mooiste grachtenraces.

Het startschot klonk om 11:39 en de route voerde ons (met kippenvel) langs de Amstel, het IJ, ARTIS, CARRÉ , de magere brug, het scheepvaartmuseum, de Keizersgracht, Herengracht, de hermitage en eindigde, na ruim 25 kilometer weer bij het Olympisch Stadion

Enthousiaste toeschouwers langs de grachten en de trouwe supporters van de Mata Hari zorgden nagenoeg de hele route voor extra energie📣! Na een kleine drie uren roeien eindigden we als 9e in onze klasse met in totaal 60 deelnemende sloepen.

Enorm trots op ons team en op Gerben die ons feilloos stuurde!

Tot volgend jaar Amsterdamse Grachtenrace